Aktualności - Orlik Volleymania

Michał Bąkiewicz ambasadorem Orlik Volleymania
13.09.2013

Organizatorzy turnieju Orlik Vollemania ogłosili ambasadora trzeciej edycji turnieju. Został nim multimedalista, uczestnik Igrzysk Olimpijskich Michał Bąkiewicz. To kolejne wielkie, siatkarskie nazwisko wspierające największy ogólnopolski turniej siatkarski dla Młodzieży.
Znamy terminy eliminacji Orlik Volleymania
11.09.2013

Zakończony został etap rekrutacji trzeciej edycji Orlik Volleymania 2013. W tej chwili rozpoczynają się pierwsze turnieje eliminacyjne czyli pierwszy etap największych ogólnopolskich rozgrywek siatkarskich dla Młodzieży w Polsce. Eliminacje potrwają do 17 sierpnia.
Rusza trzecia edycja Orlik Volleymania
04.09.2013

Rozpoczyna się trzecia edycja ogólnopolskiego turnieju siatkarskiego dla młodzieży, ORLIK Volleymania. Po raz kolejny w szesnastu województwach zmierzą się młodzi zawodnicy i zawodniczki w walce o medale. Rozgrywki zakończy finał ogólnopolski organizowany w tym roku w terminie od 27 do 28 września w Poznaniu.
Wywiad z Pawłem Papke
10.10.2012

Paweł Papke, ambasador turnieju Orlik Volleymania udzielił wywiadu stronie internetowej podczas finału ogólnopolskiego w Sopocie. Jakie były jego wrażenia z turnieju? Jakie perspektywy widzi przed zawodnikami? Szczegóły poniżej w krótkim wywiadzie ze znakomitym siatkarzem i aktualnym posłem na Sejm RP.
Znakomite osobistości gośćmi finału
8.10.2012

Dwudniowy finał turnieju Orlik Volleymania to wielkie siatkarskie święto. Nie mogło na nim zabraknąć ludzi związanych ze środowiskiem siatkarskim. Gwiazdy siatkówki oraz działacze wręczali nagrody i obserwowali poczynania młodych zawodników.
Idź do strony  1 2 3 ... 53 [54] 55 ... 57 58 59