Aktualności - Orlik Volleymania

Kurianvolley zwyciężył w Olsztynie
21 drużyn zagrało w Olsztynie

W środę, 13 maja Gimnazjum nr 3 w Olsztynie był gospodarzem turnieju eliminacyjnego ORLIK Volleymania 2015. Zawody wygrała drużyna z klubu Kurianvolley w składzie: Julia Orzoł, Agata Pawlikowska, Rafał Rydzewski, Albert Suszek i Wiktor Kaczorek.
Sobotni turniej w Mińsku Mazowieckim
Drugi turniej w woj. mazowieckim


Mińsk Mazowiecki będzie drugim mistem w województwie mazowieckim, w którym zostanie rozegrany turniej eliminacyjny ORLIK Volleymania 2015. W sobotę czternaście drużyn będzie rywalizować o pierwsze miejsce i szansę gry w finale makroregionu.
15 maja: Dziewięć turniejów w siedmiu województwach
W woj. podlaskim rozegrają ostatni turniej

Słupsk, Szczytno, Białystok, Tomaszów Lubelski, Lubin, Głogów, Stary Sącz i Ropczyce w piątek będą gospodarzami następnych turniejów eliminacyjnych ORLIK Volleymania 2015. Jesteśmy już na półmetku tegorocznych eliminacji.

14 maja siedem kolejnych turniejów
Trzy turnieje w woj. podlaskim


Siemirowice, Człuchów, Przysucha, Sokółka, Suwałki, Mońki i Kęty to miasta w których w czwartek zostaną rozegrane następne turnieje eliminacyjne ORLIK Volleymania 2015.
Dla której drużyny 13 maja okaże się szczęśliwy?
Trzynastego... pięć kolejnych turniejów

Gdańsk, Elbląg, Nowa Sól, Świecie i Białystok będzie w środę gospodarzem kolejnych turniejów eliminacyjnych ORLIK Volleymania 2015.
Idź do strony  1 2 3 ... 52 [53] 54 ... 63 64 65