SP 29 Dąbrowa Górnicza II awansowała do finału makroregionu - Orlik Volleymania

SP 29 Dąbrowa Górnicza II awansowała do finału makroregionu
25.05.2016

24 maja w Dąbrowie Górniczej na boiskach Zespołu Szkół nr 3 przy ul. Morcinka 4 rozegrany został  turniej eliminacyjny  IV edycji Orlik Volleymaniia 2016.  Zawody wygrała drużyna SP 29 Dąbrowa Górnicza II.

Organizatorem   turnieju w Dąbrowie Górniczej byli trenerzy Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej.

Do turnieju Orlik Volleymania 2016 zgłosiło się 14 zespołów, które zostały podzielone na grupy. Rywalizacja przebiegała na czterech boiskach. Z rozgrywek grupowych wyłoniona została finałowa trójka. Po zaciętej rywalizacji w finale, została wyłoniona zwycięska drużyna.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
I miejsce: SP 29 Dąbrowa Górnicza II w składzie: Oliwia Świat, Anita Buźniak, Szymon Rekieć, Kacper

II miejsce „NO NAME” SP30 Dąbrowa Górnicza w składzie: Wiktoria Citak, Maja Kosędka, Kamil Miś, Piotr Kania, Kinga Hajurych, Wiktor Golasik

III miejsce SP29 Dąbrowa Górnicza I/ Sosnowiec w składzie: Magdalena Twardowska, Karolina Zbruk, Weronika Kosecka, Mateusz Podgórski, Jakub Kondzik, Szymon Bąk