Aktualności - Orlik Volleymania

MP młodziczek: program

Od piątku do niedzieli (25-27 maja) osiem najlepszych drużyn młodziczek powalczy o medal mistrzostw Polski w hali Solne Miasto w Wieliczce.

OOM 2018: Śląskie najlepsze w Pile
20.05.2018

Śląskie, pomorskie, wielkopolskie taka jest kolejność drużyn XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2018 chłopców, która rozgrywana była w tym roku w Pile. MVP turnieju został wybrany Mikołaj Tataruch z śląskiej drużyny.

OOM 2018: Śląskie najlepsze w Kaliszu
20.05.2018

Śląskie, mazowieckie, małopolskie taka jest kolejność drużyn wojewódzkich podczas zakończonej XXIV Ogólnopolskiej Olimpiad Młodzieży dziewcząt, która w tym roku rozgrywana była w Kaliszu. MVP turnieju została wybrana Klaudia Szwaja, zawodniczka śląskiego zespołu.

MP młodziczek: za nami półfinały
14.05.2018

W Dąbrowie Górniczej, Warszawie, Rzeszowie i Legionowie rozegrane zostały półfinałowe turnieje mistrzostw Polski młodziczek. Awans wywalczyły po dwa najlepsze zespoły z każdych zawodów. Finałowy turniej zaplanowano na 25-27 maja w Wieliczce.

MP młodzików 2018: Jastrzębski Węgiel mistrzem Polski
13.05.2018

Jastrzębski Węgiel, SKPS Dunajec Nowy Sącz, Trefl Gdańsk taka jest kolejność na podium mistrzostw Polski młodzików, które od piątku do niedzieli rozgrywane były w Dębicy. MVP turnieju został wybrany Kajetan Kubicki, zawodnik jastrzębskiej drużyny.