Aktualności - Orlik Volleymania

Województwo pomorskie zwycięzcą ogólnopolskiego finału Orlik Volleymania
14.11.2011

Dużą klasę pokazały zespoły reprezentujące województwo pomorskie z roczników 1996/1997. W kategorii chłopców zwyciężyła drużyna UKS Jastarnia, która powtórzyła sobotni sukces młodszych kolegów. W kategorii dziewcząt najlepszą drużyną okazała się ekipa UKS Orzeł Malbork, która bez porażki przeszła przez cały turniej.
UKS Jastarnia i Maziopki Legionowo triumfatorami pierwszego dnia Finału Ogólnopolskiego Orlik Volleymania
03.10.2011

Przy pięknej, słonecznej pogodzie rozegrano wielki finał ogólnopolski turnieju siatkarskiego Orlik Volleymania. Sobota była dniem rywalizacji dziewcząt i chłopców z roczników 1998 i 1999. Na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy UKS Jastarnia. U dziewcząt najlepsza okazała się drużyna Maziopki Legionowo.
Wielki finał ogólnopolski Orlik Volleymania już w ten weekend w Sopocie
28.09.2011

Pierwsza edycja turnieju Orlik Volleymania zakończy się w ten weekend. W wielkim finale ogólnopolskim, który odbędzie się w Sopocie zmierzą się chłopcy i dziewczęta w dwóch kategoriach wiekowych. Najlepsze 32 zespoły zagrają o prymat w kraju. Emocji z pewnością nie zabraknie.
Finały wojewódzkie zakończone. Za tydzień wielki finał Orlik Volleymanii
28.09.2011

W ubiegły weekend poznaliśmy kolejnych finalistów ogólnopolskiego finału Orlik Volleymania. Drużyny z województw pomorskiego i łódzkiego stoczyły bój o Sopocki finał krajowy. Podczas turniejów rozegranych w Człuchowie i Łodzi byliśmy świadkami emocjonujących spotkań i fantastycznej postawy zawodniczek i zawodników.
Turniej Orlik Volleymania na półmetku rozgrywek
22.09.2011

Turniej Orlik Volleymania, który rozpoczął się rekrutacją drużyn na początku czerwca, dotarł do półmetku rozgrywek. W każdym z czterech województw biorących udział w rozgrywkach rozegrano w sumie 120 turniejów dla czterech kategorii. Po eliminacjach gminnych przyszedł czas na finały wojewódzkie. Do tej pory rozstrzygnięcia padły w dwóch z czterech turniejów. Do finału ogólnopolskiego awansowały po dwa najlepsze zespoły w każdej kategorii.
Idź do strony  1 2 3 ... 63 [64] 65