Aktualności - Orlik Volleymania

Wielki finał ogólnopolski Orlik Volleymania już w ten weekend w Sopocie
28.09.2011

Pierwsza edycja turnieju Orlik Volleymania zakończy się w ten weekend. W wielkim finale ogólnopolskim, który odbędzie się w Sopocie zmierzą się chłopcy i dziewczęta w dwóch kategoriach wiekowych. Najlepsze 32 zespoły zagrają o prymat w kraju. Emocji z pewnością nie zabraknie.
Finały wojewódzkie zakończone. Za tydzień wielki finał Orlik Volleymanii
28.09.2011

W ubiegły weekend poznaliśmy kolejnych finalistów ogólnopolskiego finału Orlik Volleymania. Drużyny z województw pomorskiego i łódzkiego stoczyły bój o Sopocki finał krajowy. Podczas turniejów rozegranych w Człuchowie i Łodzi byliśmy świadkami emocjonujących spotkań i fantastycznej postawy zawodniczek i zawodników.
Turniej Orlik Volleymania na półmetku rozgrywek
22.09.2011

Turniej Orlik Volleymania, który rozpoczął się rekrutacją drużyn na początku czerwca, dotarł do półmetku rozgrywek. W każdym z czterech województw biorących udział w rozgrywkach rozegrano w sumie 120 turniejów dla czterech kategorii. Po eliminacjach gminnych przyszedł czas na finały wojewódzkie. Do tej pory rozstrzygnięcia padły w dwóch z czterech turniejów. Do finału ogólnopolskiego awansowały po dwa najlepsze zespoły w każdej kategorii.
Turniej Orlik Volleymania rozpoczęty. Eliminacje gminne trwają
13.09.2011

Wraz z początkiem roku szkolnego rozpoczęły się rozgrywki pierwszej edycji turnieju Orlik Volleymania. W czterech województwach ponad 500 zespołów dziewcząt i chłopców rozpoczęło rywalizację pod siatką. Eliminacje gminne mają wyłonić drużyny, które zmierzą się w finałach wojewódzkich.
Inauguracja turnieju „ORLIK Volleymania”
19.08.2011

„Turniej ORLIK Volleymania uważam za otwarty”. Tymi słowami, siódmego czerwca przywitał dziennikarzy i wszystkich zgromadzonych Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Ryszard Stachurski. Konferencja prasowa, która odbyła się na "Orliku" w Warszawie zainaugurowała kolejny cykl imprez sportowych na "Orlikach", które mają wpisać się na stałe w kalendarz zawodów dla wszystkich kochających siatkówkę.
Idź do strony  1 2 3 ... 69 70 [71]