Aktualności - Orlik Volleymania

Znakomici goście w Olsztynku
1.10.2012

Jeden z trzech ostatnich finałów wojewódzkich rozgrywany w Olsztynku, otworzyła grupa znakomitych gości. Na boisko Orlik przybyli Paweł Papke, Waldemar Wspaniały, Mirosław Obrębski, Andrzej Wojda i Irena Jędruszewska.
Orlik z przytupem
30.09.2012

W czwartek i w piątek zawodnicy i zawodniczki z województwa opolskiego rywalizowali o awans do finału wojewódzkiego. Po przybyciu do Opola czekał na nich znakomicie przygotowany, świeżo odnowiony Orlik. 
Orlikowy Fun Zone
29.08.2012

Rozgrywki Orlik Volleymania to nie tylko zacięta siatkarska rywalizacja, to również doskonała zabawa. Przy każdym finale wojewódzkim rozstawiona jest specjalna Strefa Kibica - Fun Zone, w której można sprawdzić swoje umiejętności siatkarskie i wygrać atrakcyjne nagrody.
Dawid Murek gościem w Częstochowie
28.08.2012

Turniej Orlik Volleymania dotarł do województwa śląskiego. Finał wojewódzki rozgrywany w Częstochowie odwiedził Dawid Murek, znakomity siatkarz i legenda miejscowego klubu AZS Częstochowa. Ten wielokrotny reprezentant Polski, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Atenach cierpliwie rozdawał autografy i wypatrywał swoich następców.
Plan Finału Ogólnopolskiego
27.08.2012

Znamy już godzinowy plan finału ogólnopolskiego Orlik Volleymania. Turniej, który odbędzie się na Placu Mancowym w Sopocie 6-7 października br. będzie zwieńczeniem rozgrywek siatkarskich organizowanych po raz pierwszy na skalę ogólnopolską. 
Idź do strony  1 2 3 ... 67 [68] 69 70 71