Aktualności - Orlik Volleymania

Orlikowy Fun Zone
29.08.2012

Rozgrywki Orlik Volleymania to nie tylko zacięta siatkarska rywalizacja, to również doskonała zabawa. Przy każdym finale wojewódzkim rozstawiona jest specjalna Strefa Kibica - Fun Zone, w której można sprawdzić swoje umiejętności siatkarskie i wygrać atrakcyjne nagrody.
Dawid Murek gościem w Częstochowie
28.08.2012

Turniej Orlik Volleymania dotarł do województwa śląskiego. Finał wojewódzki rozgrywany w Częstochowie odwiedził Dawid Murek, znakomity siatkarz i legenda miejscowego klubu AZS Częstochowa. Ten wielokrotny reprezentant Polski, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Atenach cierpliwie rozdawał autografy i wypatrywał swoich następców.
Plan Finału Ogólnopolskiego
27.08.2012

Znamy już godzinowy plan finału ogólnopolskiego Orlik Volleymania. Turniej, który odbędzie się na Placu Mancowym w Sopocie 6-7 października br. będzie zwieńczeniem rozgrywek siatkarskich organizowanych po raz pierwszy na skalę ogólnopolską. 
Paweł Papke w Łomży
27.08.2012

Znakomici goście zawitali na ceremonię otwarcie finału wojewódzkiego w Łomży. Na Orliku pojawił się ambasador turnieju Paweł Papke oraz władze Miasta z Prezydentem Łomży Mieczysławem Czerniawskim na czele.
Orlik Volleymania na półmetku.
26.08.2012

Turniej siatkarski Orlik Volleymania już na półmetku. Za nami eliminacje do finałów wojewódzkich oraz dziewięć finałów wojewódzkich.  Ogólnopolski Finał w Sopocie zbliża się więc wielkimi krokami.
Idź do strony  1 2 3 ... 67 [68] 69 70 71