Aktualności - Orlik Volleymania

Rozpoczyna się druga edycja Orlik Volleymania
15.08.2012

Druga edycja Orlik Volleymania rusza już za tydzień. 20 sierpnia rozpocznie się rekrutacja do tego największego w Polsce turnieju siatkarskiego dla dzieci i młodzieży w wieku od 12 do 15 lat. Edycja tegoroczna obejmie wszystkie 16 województw. Tym samym będziemy świadkami wielkiego siatkarskiego wydarzenia jakiego w Polsce jeszcze nie było.
Województwo pomorskie zwycięzcą ogólnopolskiego finału Orlik Volleymania
14.11.2011

Dużą klasę pokazały zespoły reprezentujące województwo pomorskie z roczników 1996/1997. W kategorii chłopców zwyciężyła drużyna UKS Jastarnia, która powtórzyła sobotni sukces młodszych kolegów. W kategorii dziewcząt najlepszą drużyną okazała się ekipa UKS Orzeł Malbork, która bez porażki przeszła przez cały turniej.
UKS Jastarnia i Maziopki Legionowo triumfatorami pierwszego dnia Finału Ogólnopolskiego Orlik Volleymania
03.10.2011

Przy pięknej, słonecznej pogodzie rozegrano wielki finał ogólnopolski turnieju siatkarskiego Orlik Volleymania. Sobota była dniem rywalizacji dziewcząt i chłopców z roczników 1998 i 1999. Na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy UKS Jastarnia. U dziewcząt najlepsza okazała się drużyna Maziopki Legionowo.
Wielki finał ogólnopolski Orlik Volleymania już w ten weekend w Sopocie
28.09.2011

Pierwsza edycja turnieju Orlik Volleymania zakończy się w ten weekend. W wielkim finale ogólnopolskim, który odbędzie się w Sopocie zmierzą się chłopcy i dziewczęta w dwóch kategoriach wiekowych. Najlepsze 32 zespoły zagrają o prymat w kraju. Emocji z pewnością nie zabraknie.
Finały wojewódzkie zakończone. Za tydzień wielki finał Orlik Volleymanii
28.09.2011

W ubiegły weekend poznaliśmy kolejnych finalistów ogólnopolskiego finału Orlik Volleymania. Drużyny z województw pomorskiego i łódzkiego stoczyły bój o Sopocki finał krajowy. Podczas turniejów rozegranych w Człuchowie i Łodzi byliśmy świadkami emocjonujących spotkań i fantastycznej postawy zawodniczek i zawodników.
Idź do strony  1 2 3 ... 69 [70] 71