Aktualności - Orlik Volleymania

MP młodziczek: program

 
Od piątku do niedzieli (25-27 maja) osiem najlepszych drużyn młodziczek powalczy o medal mistrzostw Polski w hali Solne Miasto w Wieliczce.

mp_modziczek_2018_program.jpg

Podział na grupy MP młodiczek - Wieliczka 2018:
Grupa I: Impel Wrocław, KS Metro Warszawa, LTS Legionovia Legionowo, UKS Barnim Goleniów
Grupa II: UKS Atena Warszawa, Enea Energetyk Poznań, MKS Dąbrowa Górnicza, UKS Szóstka Mielec

25 maja (piątek)
Grupa A
09.00 Impel Wrocław – UKS Barnim Goleniów
10.30 KS Metro Warszawa – LTS Legionovia Legionowo
12.00 Ceremonia otwarcia Mistrzostw Polski

Grupa B
13.00 UKS Atena Warszawa – UKS Szóstka Mielec
14.30 Enea Energetyk Poznań – MKS Dąbrowa Górnicza

Grupa A
16.00 UKS Barnim Goleniów – LTS Legionovia Legionowo
17.30 Impel Wrocłąw – KS Metro Warszawa

Grupa B
19.00 UKS Szóstka Mielec – MKS Dąbrowa Górnicza
20.30 UKS Atena Warszawa – Enea Energetyk Poznań

26 maja (sobota)
Grupa A
10.00 KS Metro Warszawa – UKS Barnim Goleniów
11.30 LTS Legionovia Legionowo – Impel Wrocław

Grupa B
13.00 Enea Energetyk Poznań – UKS Szóstka Mielec
14.30 MKS Dąbrowa Górnicza 0 UKS Atena Warszawa
16.00 mecz o 7 miejsce: IV miejsce gr. A – IV miejsce gr. B
17.30 mecz o 5 miejsce: III miejsce gr. A – III miejsce gr. B

Półfinały
19.00 I półfinał I miejsce gr. A – II miejsce gr. B
20.30 II półfinał: II miejsce gr. A – I miejsce gr. B

27 maja (niedziela)
10.00 Mecz o 3 Miejsce
12.00 Mecz finałowy
13.30 Ceremonia zakończenia

Autor: Katarzyna Porębska

OOM 2018: Śląskie najlepsze w Pile
20.05.2018


Śląskie, pomorskie, wielkopolskie taka jest kolejność drużyn XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2018 chłopców, która rozgrywana była w tym roku w Pile. MVP turnieju został wybrany Mikołaj Tataruch z śląskiej drużyny.

oom_ch20.05.2018.jpg

Nagrody indywidualne OOM chłopców - Piła 2018:
MVP:
Mikołaj Tataruch (Śląsk)
Najlepszy rozgrywający: Michał Irenowicz (Śląsk)
Najlepszy przyjmujący:
Jakub Kurowski (Łódzkie)
Najlepszy atakujący:
Dawid Dulski (Wielkopolskie)
Najlepszy blokujący:
Jordan Zaleszczyk (Pomorskie)
Najlepszy zagrywający: Mateusz Borkowki (Śląsk)
Najlepszy broniący:
Mateusz Holesz (Śląsk)

Końcowa klasyfikacja drużyn OOM chłopców - Piła 2018:

1. Śląskie
2. Pomorskie
3. Wielkopolskie
4. Łódzkie
5. Kujawsko-Pomorskie
6. Małopolskie
7. Mazowieckie
8. Zachodniopomorskie
9-12 Podkarpackie
9-12 Podlaskie
9-12 Dolnośląskie
9-12 Lubuskie
13-16 Świętokrzyskie
13-16 Opolskie
13-16 Warmińsko-Mazurskie
13-16 Lubelskie

Szczegółowe wyniki: http://www.vispolska.pl/pzps/dokumentacja-oom-chlopcow-2018/

Zdjęcia: http://www.vispolska.pl/pzps/pzps-galeria-mmp-2017/?album=20&gallery=88

Autor: Katarzyna Porębska, foto VIS Polska

OOM 2018: Śląskie najlepsze w Kaliszu
20.05.2018

 
Śląskie, mazowieckie, małopolskie taka jest kolejność drużyn wojewódzkich podczas zakończonej XXIV Ogólnopolskiej Olimpiad Młodzieży dziewcząt, która w tym roku rozgrywana była w Kaliszu. MVP turnieju została wybrana Klaudia Szwaja, zawodniczka śląskiego zespołu.

oom_dz.20.05.2018.jpg

Nagrody indywidalne OOM dziewcząt - Kalisz 2018
MVP:
Klaudia Szwaja (Śląsk)
Najlepsza rozgrywająca:
Julia Kabala (Mazowsze)
Najlepsza przyjmująca:
Martyna Czyrniańska (Małopolska)
Najlepsza atakująca:
Karolina Drużkowska (Małopolska)
Najlepsza blokująca:
Dominika Pierzchała (Śląsk)
Najlepsza broniąca:
Wiktoria Wnuk (Wielkopolska)

Końcowa klasyfikacja drużyn OOM dziewcząt - Kalisz 2018

1. Śląskie
2. Mazowieckie
3. Małopolskie
4. Wielkopolskie
5. Podkarpackie
6. Pomorskie
7. Dolnośląskie
8. Łódzkie
9-12 Świętokrzyskie
9-12 Warmińsko-Mazurskie
9-12 Lubelskie
9-12 Kujawsko-Pomorskie
13-16 Zachodniopomorskie
13-16 Lubuskie
13-16 Podlaskie
13-16 Opolskie

Szczegółowe wyniki: http://www.vispolska.pl/pzps/dokumentacja-oom-dziewczat-2018/

Zdjęcia: http://www.vispolska.pl/pzps/pzps-galeria-mmp-2017/?album=20&gallery=89

Autor: Katarzyna Porębska, foto VIS Polska

MP młodziczek: za nami półfinały
14.05.2018

 
W Dąbrowie Górniczej, Warszawie, Rzeszowie i Legionowie rozegrane zostały półfinałowe turnieje mistrzostw Polski młodziczek. Awans wywalczyły po dwa najlepsze zespoły z każdych zawodów. Finałowy turniej zaplanowano na 25-27 maja w Wieliczce.

mp_pfinay_modziczki_14.05.jpg

Awans do turnieju finałowego MP młodziczek - Wieliczka 2018 uzyskał:
MKS Dąbrowa Górnicza
KS Metro Warszawa
UKS Atena Warszawa
UKS Barnim Goleniów
Impel Wrocław
KS Energetyk Poznań
LTS Legionovia Legionowo
UKS SMS Szóstka Mielec

Wyniki półfinałów MP młodziczek 2018:
Dąbrowa Górnicza - awans MKS Dąbrowa Górnicza i KS Metro Warszawa

MKS Dąbrowa Górnicza  - KS Metro Warszawa 1:2 (25:21, 26:28, 12:15)
STS Sandecja Nowy Sącz - Poprad Stary Sącz 2:1 (25:27, 25:21, 15:13)
Metro Warszawa - UKS Dwójka Poprad Stary Sącz  0:2 (17:25, 20:25)
MKS Dąbrowa Górnicza - STS Sandecja Nowy Sącz 2:0 (25:11, 25:13)
STS Sandecja Nowy Sącz - KS Metro Warszawa 0:2 (21:25, 18:25)
MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Dwójka Poprad Stary Sącz 2:0 (25:18, 25:18)

Warszawa - awans UKS Atena Warszawa i UKS Barnim Goleniów
UKS Atena Warszawa - UKS Piątka Turek    2:0 (25:15, 25:13)
MOSM Tychy - Barnim Goleniów 1:2 (25:21, 9:25, 11:15)
UKS Piątka Turek - UKS Barnim Goleniów  0:2 (17:25, 17:25)
UKS Atena Warszawa  - MOSM Tychy 2:0 (25:22, 25:20)
MOSM Tychy - UKS Piątka Turek 2:1 (17:25, 25:22, 15:12)
UKS Barnim Goleniów - UKS Atena Warszawa 0:2 (11:25, 15:25)

Rzeszów - Impel Wrocław i KS Energetyk Poznań
MKS V LO Rzeszów - KS Energetyk Poznań  0:2 (19:25, 25:27)
MKS Kraśnik - Impel Wrocław 0:2 (21:25, 10:25)
KS Energetyk Poznań -  Impel Wrocław  0:2 (21:25, 24:26)
MKS V LO Rzeszów  - MKS Kraśnik 2:0 (25:7, 26:24)
MKS Kraśnik - KS Energetyk Poznań 0:2 (16:25, 14:25)
Impel Wrocław - MKS V LO Rzeszów 1:2  (25:13, 21:25, 8:15)

Legionowo - awans LTS Legionovia Legionowo i  UKS SMS Szóstka Mielec
LTS Legionovia Legionowo - MKS Dwójka Zawiercie   2:0 (25:18, 25:11)
UKS SMS Szóstka Mielec - Gedania Gdańsk  2:1 (25:19, 21:25, 15:13)
MKS Dwójka Zawiercie - Gedania Gdańsk  2:1 (18:25, 25:22, 16:14)
LTS Legionovia Legionowo - UKS SMS Szóstka Mielec 2:0 (25:10, 25:17)
UKS SMS Szóstka Mielec - MKS Dwójka Zawiercie  2:1 (18:25, 26:24, 15:9)
Gedania Gdańsk – LTS Legionovia Legionowo  0:2 (9:25, 20:25)

Autor: Katarzyna Porębska, foto LTS Legionovia Legionowo

MP młodzików 2018: Jastrzębski Węgiel mistrzem Polski
13.05.2018

 
Jastrzębski Węgiel, SKPS Dunajec Nowy Sącz, Trefl Gdańsk taka jest kolejność na podium mistrzostw Polski młodzików, które od piątku do niedzieli rozgrywane były w Dębicy. MVP turnieju został wybrany Kajetan Kubicki, zawodnik jastrzębskiej drużyny.

mp_modzikw_13.05.jpg

Wyniki i program MP młodzików
Grupa A
11 maja
Jastrzębski Węgiel - UMKS MOS Wola Warszawa 2:0 (25:19, 25:18)
TS Chełmiec Aqua Zdrój Wałbrzych - Trefl Gdańsk 1:2 (14:25, 25:22, 13:15)

UMKS MOS Wola Warszawa - Trefl Gdańsk 0:2 (17:25, 14:25)
Jastrzębski Węgiel - TS Chełmiec Aqua Zdrój Wałbrzych 2:0 (25:10, 25:18)

12 maja
TS Chełmiec Aqua Zdrój Wałbrzych - UMKS MOS Wola Warszawa 2:0 (25:23, 25:19)
Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 0:2 (20:25, 10:25)

Grupa B
11 maja
UKS Sparta AGH Kraków - Gwardia Wrocław 0:2 (14:25, 24:26)
Żak Espadon Pyrzyce - SKPS Dunajec Nowy Sącz 1:2 (25:20, 22:25, 9:15)

Gwardia Wrocław - SKPS Dunajec Nowy Sącz 1:2 (25:18, 23:25, 9:15)
UKS Sparta AGH Kraków - Żak Espadon Pyrzyce 2:1 (9:25, 25:17, 15:12)

12 maja
Żak Espadon Pyrzyce - Gwardia Wrocław 0:2 (15:25, 19:25)
SKPS Dunajec Nowy Sącz - UKS Sparta AGH Kraków 2:0 (25:20, 25:19)

12 maja
o miejsca 7-8
UMKS MOS Wola Warszawa - Żak Espadon Pyrzyce 2:0 (25:19, 25:23)

o miejsca 5-6
TS Chełmiec Aqua Zdrój Wałbrzych - UKS Sparta AGH Kraków 1:2 (18:25, 25:19, 13:15)

Półfinały
Jastrzębski Węgiel - Gwardia Wrocław 2:0 (28:26, 25:20

Trefl Gdańsk - SKPS Dunajec Nowy Sącz 0:2 (13:25, 25:27)

13 maja
Mecz o trzecie miejsce: Gwardia Wrocław - Trefl Gdańsk 1:2 (25:14, 20:25, 13:15)
Finał: Jastrzębski Węgiel - SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:0 (25:20, 25:21)

Nagrody indywidalne MP młodzików - Dębica 2018:
MVP: Kajetan Kubicki (Jastrzębski Węgiel)
Najlepszy rozgrywający: Damian Biliński (Gwardia Wrocław)
Najlepszy przyjmujący: Jakub Olszewski (SKPS Dunajec Nowy Sącz)
Najlepszy atakujący: Tytus Nowik (Trefl Gdańsk)
Najlepszy blokujący: Szymon Górowski (SKPS Dunajec Nowy Sącz)
Najlepszy libero: Jakub Hawryluk (Jastrzębski Węgiel)

Końcowa klasyfikacja drużyn MP młodzików - Dębica 2018:
1. Jastrzębski Węgiel
2. SKPS Dunajec Nowy Sącz
3. Trefl Gdańsk
4. Gwardia Wrocław
5. UKS Sparta AGH Kraków
6. TS Chełmiec Aqua Zdrój Wałbrzych
7. UMKS MOS Wola Warszawa
8. Żak Espadon Pyrzyce

Autor: Katarzyna Porębska, foto Mistrzostwa Polski Młodzików w Dębicy (facebook)

Idź do strony  [1] 2 3 ... 63 64 65