Rywalizacja o awans do finału makroregionu trwa - Orlik Volleymania

Rywalizacja o awans do finału makroregionu trwa
20.05.2016


W piątek zostanie rozegranych siedem turniejów eliminaycjnych VI edycji Orlik Volleymania. Śmiało możemy stwierdzić, że połowa turniejów została już rozegrana, a zwycięskie drużyny przygotowują się do II etapu, czyli finału makroregionu. 20 maja zawody zostaną rozegrane w Szczytnie, Gorzowie Wielkopolskim, Pile, Łańcucie, Rzeszowie, Kostrzynie nad Odrą i Tomaszowie Lubelskim.

20.05.2016.png

Przed nami dwa dni odpoczynku, ale wcześniej, bo w piątek zostanie rozegranych kolejnych siedem turniejów eliminacyjnych. Po raz kolejny zawody odbędą się w Rzeszowie.

- Otrzymaliśmy po raz kolejny możliwość organizacji turnieju, z czego bardzo się cieszymy. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wszystko zostało przygotowane  perfekcyjnie. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i rywalizacja toczyć się będzie na świeżym powietrzu - powiedział Bartłomiej Skowron, organizator z Rzeszowa.

Gorzów Wielkopolski z kolei będzie drugim miastem w województwie lubelskim, w którym odbędzie się turniej eliminacyjny Orlik Volleymania 2016.

- Zawody cieszą się dużą popularnością wśród młodych sympatyków siatkówki. Jesteśmy przekonani, że uda się nam rozegrać kolejny fantastyczny turniej - wyznał Waldemar Malinowski, organizator z Gorzowa Wielkopolskiego.

W Szczytnie walka o pierwsze miejsce premiowane grą w finale makroregionu rozpocznie się o godzinie 14.30.

- Z pewnych względów zawody musieliśmy przełożyć na trochę późniejszą godzinę. Jednak wszyscy trenerzy i opiekunowie drużyn wyrazili na to zgodę. Mamy nadzieję, że turniej zakończy się dużym sukcesem - podkreślił Piotr Lisewski, organizator z Szczytna.

W piątek turnieje odbędą się jeszcze w Pile, Łańcucie, Kostrzynie nad odrą i Tomaszowie Lubelskim.