Aktualności - Orlik Volleymania

Finał Makroregionu w Pruszczu Gdańskim
28.05.2014

Finał Makroregionu, organizowany 13 czerwca w Pruszczu Gdańskim, odbędzie się w atrakcyjnym otoczeniu Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego – Faktoria!   
 
Finały makroregionów to drugi etap turnieju Orlik Volleymania, w którym grają najlepsze drużyny, wyłonione podczas eliminacji. Finały organizowane są w 4 miastach: Kędzierzynie Koźlu (6 czerwca), Krakowie (9 czerwca), Warszawie (11 czerwca) i Pruszczu Gdańskim (13 czerwca). Właśnie w Pruszczu Gdańskim zawodnicy będą walczyć o awans do finału ogólnopolskiego w wyjątkowym miejscu - Międzynarodowym Bałtyckim Parku Kulturowym – Faktoria!
Rekrutacja wciąż trwa!
19.05.2014

Wciąż można zgłosić się do tegorocznej edycji turnieju Orlik Volleymania. Zbierz zespół składający się z trzech zawodniczek i trzech zawodników i weźcie udział w ogólnopolskich rozgrywkach! Dlaczego warto? Orlik Volleymania to wspaniałe emocje, gra na wysokim poziemie, atrakcyjne upominki i wielki, niezapomniany finał w Tucholi, 25 czerwca! Czekamy na Twój zespół!

Znamy miejsca eliminacji w 2014 r.
13.05.2014

Na stronie dostępne są już miejscowości, w których rozegrane zostaną eliminacje do finałów makroregionów tegorocznego turnieju. 
W każdym województwie organizowanych jest sześć turniejów eliminacyjny, czyli 96 turniejów w całym kraju! Dla każdego uczestnika eliminacji przewidziane są pamiątkowe koszulki z logo Orlik Volleymania oraz dyplom. Najlepsza drużyna będzie walczyć w finałach makroregionów o awans do ogólnopolskiego finału Turnieju, który odbędzię się w Tucholi.
Przypominamy, że nadal trwa rekrutacja! Sprawdźcie, w jakim najbliższym mieście organizowane są eliminacje i zgłoście się do Turnieju!

Marcin Prus Ambasadorem Turnieju Orlik Volleymania
12.05.2014

 
Kolejna edycja Turnieju i kolejny wspaniały Ambasador!
 
W tym roku Turniej będzie wspierał Marcin Prus, czterokrotny Mistrz Polski, reprezentant kraju w latach 1997-2001. Swoją karierę rozpoczął w klubie SKS Polmos Starogard Gdański.
Nowy regulamin - Orlik Volleymania 2014
28.04.2014

W zakładce "O turnieju" dostępny jest już regulamin tegorocznej edycji turnieju Orlik Volleymania.

Idź do strony  1 2 3 ... 62 [63] 64 ... 68 69 70