Aktualności - Orlik Volleymania

Siatkówka na Ursynowie już 11 czerwca!
4.06.2014

144 siatkarzy i siatkarek zawita 11 czerwca w warszawskiej dzielnicy Ursynów, aby zawalczyć o awans do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się 25 czerwca w Tucholi. 
I etap Turnieju za nami!
2.06.2014

2 czerwca zakończył się pierwszy etap największego turnieju piłki siatkowej dla dzieci Orlik Volleymania. Z turniejów eliminacyjnych wyłoniono 96 najlepszych drużyn z 16 województw, które zawalczą o awans do ogólnopolskiego finału, podczas rozgrywek makroregionów. Drugi etap turnieju odbędzie się 6 czerwca w Kędzierzynie Koźlu, 9 czerwca w Krakowie, 11 czerwca w Warszawie i 13 czerwca w Pruszczu Gdańskim.
Finał Makroregionu w Pruszczu Gdańskim
28.05.2014

Finał Makroregionu, organizowany 13 czerwca w Pruszczu Gdańskim, odbędzie się w atrakcyjnym otoczeniu Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego – Faktoria!   
 
Finały makroregionów to drugi etap turnieju Orlik Volleymania, w którym grają najlepsze drużyny, wyłonione podczas eliminacji. Finały organizowane są w 4 miastach: Kędzierzynie Koźlu (6 czerwca), Krakowie (9 czerwca), Warszawie (11 czerwca) i Pruszczu Gdańskim (13 czerwca). Właśnie w Pruszczu Gdańskim zawodnicy będą walczyć o awans do finału ogólnopolskiego w wyjątkowym miejscu - Międzynarodowym Bałtyckim Parku Kulturowym – Faktoria!
Rekrutacja wciąż trwa!
19.05.2014

Wciąż można zgłosić się do tegorocznej edycji turnieju Orlik Volleymania. Zbierz zespół składający się z trzech zawodniczek i trzech zawodników i weźcie udział w ogólnopolskich rozgrywkach! Dlaczego warto? Orlik Volleymania to wspaniałe emocje, gra na wysokim poziemie, atrakcyjne upominki i wielki, niezapomniany finał w Tucholi, 25 czerwca! Czekamy na Twój zespół!

Znamy miejsca eliminacji w 2014 r.
13.05.2014

Na stronie dostępne są już miejscowości, w których rozegrane zostaną eliminacje do finałów makroregionów tegorocznego turnieju. 
W każdym województwie organizowanych jest sześć turniejów eliminacyjny, czyli 96 turniejów w całym kraju! Dla każdego uczestnika eliminacji przewidziane są pamiątkowe koszulki z logo Orlik Volleymania oraz dyplom. Najlepsza drużyna będzie walczyć w finałach makroregionów o awans do ogólnopolskiego finału Turnieju, który odbędzię się w Tucholi.
Przypominamy, że nadal trwa rekrutacja! Sprawdźcie, w jakim najbliższym mieście organizowane są eliminacje i zgłoście się do Turnieju!

Idź do strony  1 2 3 ... 62 [63] 64 ... 68 69 70