Wielki finał ogólnopolski Orlik Volleymania już w ten weekend w Sopocie - Orlik Volleymania

Wielki finał ogólnopolski Orlik Volleymania już w ten weekend w Sopocie
28.09.2011

Pierwsza edycja turnieju Orlik Volleymania zakończy się w ten weekend. W wielkim finale ogólnopolskim, który odbędzie się w Sopocie zmierzą się chłopcy i dziewczęta w dwóch kategoriach wiekowych. Najlepsze 32 zespoły zagrają o prymat w kraju. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Wielkie siatkarskie święto, turniej Orlik Volleymania, zbliża się wielkimi krokami do ostatecznych rozwiązań. Impreza, która została zainaugurowana 7 czerwca tego roku zebrała na starcie 484 drużyny i aż 3 872 zawodników i zawodniczek. W sumie rozegrano 120 turniejów w czterech województwach. Przez ostatnie dwa tygodnie rozegrano cztery finały wojewódzkie, które wyłoniły finalistów wielkiego finału ogólnopolskiego. Już w ten weekend, na specjalnie przygotowanym Placu Mancowym w Sopocie, na czterech boiskach będziemy świadkami wielkiego siatkarskiego święta. Przez dwa dni zawodnicy i zawodniczki będą rywalizować o miano najlepszej drużyny w kraju. Podczas finału Orlik Volleymanii nie zabraknie również atrakcji dla kibiców. Organizatorzy na czas trwania imprezy przygotowali specjalny Fun Zone na którym będzie można sprawdzić swoje umiejętności siatkarskie i wygrać atrakcyjne nagrody. Turniej, zarówno w sobotę jak i w niedzielę, rozpoczyna się o godzinie 9:30 a kończy się około godziny 17:00 i będzie okazją do obejrzenia dużej dawki siatkówki.
 
Turniej Orlik Volleymania to jedna z ostatnich okazji, żeby obejrzeć młodych siatkarzy w akcji na świeżym powietrzu. Dla wielu z nich będzie to ostatni turniej przed rozpoczęciem sezonu halowego. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki do odwiedzenia w ten weekend Placu Mancowego w Sopocie – emocje i dobra zabawa gwarantowane.